Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2018OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 3 18 7. juni 2018

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Kristensen

Heming Orientering

23:14

+0:00

2.

Oline Kristiansen

Heming Orientering

32:41

+9:27

249

3.

Else Marie Stangeland Bull

Heming Orientering

34:34

+11:20

4.

Maya Nilsen Sturmair

SIV

35:25

+12:11

5.

Annika Næss-Ulseth

Heming Orientering

37:58

+14:44

6.

Karna Sundsby Gaarder

Heming Orientering

38:03

+14:49

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hannah Braadlie

Heming Orientering

35:44

+0:00

2.

Caroline Slungaard

Heming Orientering

36:45

+1:01

3.

Anna Elisabeth Rygh

Heming Orientering

45:16

+9:32

4.

Thea Steine-Eriksen

Heming Orientering

1:00:15

+24:31

249

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Skauge

Heming Orientering

1:01:41

+0:00

2.

Helene Kristensen

Heming Orientering

1:04:14

+2:33

3.

Julie Rødsten

Heming Orientering

1:07:15

+5:34

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

1:03:30

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

PRIVAT

1:20:57

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

Fossum IF

48:25

+0:00

2.

Karen Kristoffersen

Porsgrunn

48:28

+0:03

3.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

53:51

+5:26

4.

Kristine Amlie

Røa

1:16:46

+28:21

5.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:24:22

+35:57

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Sauar

Koll IL

1:07:02

+0:00

2.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:14:52

+7:50

3.

Paula Berstad

Heming Orientering

1:16:36

+9:34

4.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:22:38

+15:36

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

Koll IL

52:08

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

55:44

+0:00

2.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:04:35

+8:51

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:31:27

+35:43

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

45:07

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:26:10

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

56:20

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:19:00

+22:40

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:24:24

+28:04

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:12:16

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:13:12

+0:56

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

42:51

46 45 44 43 42 52

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Balder Westrum Karlsen

KjELSÅS

26:59

+0:00

1.

Bror Sveen

KjELSÅS

26:59

+0:00

3.

Alexander og Julie Kolderup

Heming Orientering

36:19

+9:20

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Aspelund

Nydalens SK

36:53

+0:00

2.

Henrik Westtrum Karlsen

KjELSÅS

46:06

+9:13

3.

Martin Tandberg

FOssum IF

54:25

+17:32

4.

Jørgen Solheim

Heming Orientering

1:15:56

+39:03

249

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Næss-Ulseth

Heming Orientering

57:37

+0:00

Klasse: H15-16(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

56:10

+0:00

2.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

58:23

+2:13

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Weltzien

TYRVING

38:19

+0:00

2.

Erik Paulsen

PRIVAT

1:02:47

+24:28

3.

Erik Stordal

Asker SK

1:04:46

+26:27

4.

Filip Engebretsen

PRIVAT

1:16:39

+38:20

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

56:23

+0:00

2.

Asbjørn Håland

EGP

1:02:47

+6:24

3.

Jo Braadlie

Heming Orientering

1:14:41

+18:18

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

51:00

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

53:18

+2:18

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

56:00

+5:00

4.

Jon Fixdal

Koll IL

59:56

+8:56

5.

Tor Haugset

Schlumberger/Heming

1:03:52

+12:52

6.

Guttorm Egge

OSI Orientering

1:04:42

+13:42

7.

Johan Haavardtun

Schenker

1:07:09

+16:09

8.

Reidar Selmer

Poltiets IL

1:08:30

+17:30

9.

Jon Sletvold

KjELSÅS

1:19:33

+28:33

10.

Uno Hanslien

BILPOST

1:34:07

+43:07

DSQ

Timothy Richardson

PRIVAT

1:34:33

53 54 55 65 249

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:00

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

53:23

+11:23

3.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

55:01

+13:01

4.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

55:29

+13:29

5.

Christian Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

1:04:43

+22:43

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

42:58

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

45:54

+2:56

3.

Kjell Markset

IL Koll

52:13

+9:15

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

52:41

+9:43

5.

Are Eriksen

OSI

54:00

+11:02

6.

Ivar Refsland

UIO

59:05

+16:07

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:03:39

+20:41

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:07:28

+24:30

DSQ

Tormod Øvergaard 

Istone

52:10

51 53 54 79 65

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

44:50

+0:00

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G Karlsen

Omega AS

45:12

+0:00

2.

Hasse Bergstrøme

HB Consult

51:23

+6:11

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

55:11

+9:59

4.

Einar Skåre

Brevpost

55:28

+10:16

5.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

57:42

+12:30

6.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

1:05:07

+19:55

7.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:28:54

+43:42

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

56:23

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

57:45

+1:22

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

59:26

+3:03

4.

Jon C. Fougner

Fugro

1:02:24

+6:01

5.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:02:38

+6:15

6.

Ole Hanseth

PRIVAT

1:03:00

+6:37

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:03:19

+6:56

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:07:52

+11:29

9.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:16:30

+20:07

10.

Arne Øfsthus

Fugro

1:24:55

+28:32

11.

Karl A Langerød

Louisenberg BIL

1:34:57

+38:34

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:41:32

90

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

1:24:21

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

1:32:23

+8:02

3.

Kjell Teigland

Østmarka OK

1:34:50

+10:29

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:48:57

+24:36

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:36:43

46 45 44 42 90 55 65 249

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

16:30

+0:00

2.

Frøy Hagelid

Nydalens SK

20:11

+3:41

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

28:07

+0:00

2.

Inger Johanne Rygh

Heming Orientering

32:04

+3:57

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

47:33

+19:26

4.

Terje Throndsen

Nittedal

17:00:00

+16:31:53

249

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Næss

Nydalen Skiklubb

44:10

+0:00

2.

Harald Aulie

Koll IL

46:54

+2:44

3.

Henrik Kiste Håland

PRIVAT

51:34

+7:24

4.

Anette Ravlo

Nordea

52:13

+8:03

5.

Fredrik Ravlo

Thommessen

56:21

+12:11

6.

Merete Bugge

STami

1:21:35

+37:25

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Skauge

Heming Orientering

54:39

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

1:00:24

+5:45

3.

Ida Aamodt

Nydalens Skiklub

1:04:57

+10:18

DSQ

Fritjof Reuch

Heming Orientering

46:18

43 42 52 90 55 65

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Reusch

Heming Orientering

48:58

+0:00

2.

Paul Solheim

PRIVAT

50:54

+1:56

2.

Bjørn Hallan

Lommedalens IL

50:54

+1:56

4.

Lars Husberg

Cardo BIL

54:08

+5:10

5.

Jarle Nilsen

Siemens

1:18:17

+29:19

6.

Arne Kongsnes

Kongsnes media

1:36:43

+47:45

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide Fredriksen

Heming Orientering

55:36

+0:00

2.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:39:24

+43:48


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 juni 2018, 07:53:09

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

127

Antall startet:

127